Odbitki zdjęć:

Laserowe naświetlanie oraz specjalnie dopracowany, cyfrowy papier Kodaka VC Digital to gwarancja niesamowitych barw i wyrazistego kontrastu. Wszystkie zdjęcia w formatach od 9/13 do 30/45 wywołujemy na maszynie Agfa d.lab-2. Do wyboru mają Państwo papier Kodaka: błyszczący, matowy, jedwabisty i metalik.

Cennik:

Wydruki wielkoformatowe:

Zastosowanie plotera uznanej marki Epson zapewnia najwyższą jakość, spełniającą wymogi rynku grafiki oraz profesjonalnej fotografii. Najnowsza technologia druku atramentowego oraz tusze z serii UltraChrome K3 powodują,
że zdjęcia pochodzące z naszego laboratorium charakteryzują się żywą kolorystyką, trwałością oraz wyrazistością szczegółów. Oferujemy wydruk na w formatach od 40/60 do 150/210 cm, a nawet większych. Zdjęcia można przenieść natomiast na papier błyszczący, matowy, jedwabisty oraz również na płótno.

Cennik:

Fotoboard:

Zdjęcia na piance to doskonały pomysł na udekorowanie ścian. Można je przymocować zwykłą taśmą dwustronną
i nie potrzebna jest żadna ramka. Pokryte folią UV o charakterystycznej strukturze, na półcentymetrowej piance, dają gwarancję długoletniej trwałości. Idealny sposób na prezent.

Cennik:

Druk cyfrowy:

Wyjątkowa jakość obrazu w najwyższej dostępnej rozdzielczości – 2400 x 2400 dpi, płynne przejścia tonalne, ostre zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, wyraźny tekst, niezwykłe gradienty i odwzorowanie najdrobniejszych szczegółów. Drukujemy korzystając z zaawansowanej technologii druku cyfrowego firmy Xerox.

Masz pytania?  (032) 42-28-908

Zadzwoń lub napisz na naszego maila dlab@foto-cyfra.com.pl
firmy 1 firmy 2